Sluiten× Tel: 073 - 511 12 29
Lomi Lomi masseurs van Zonnevlecht Opleidingen in Vlijmen
Maak een keuze uit een van onze Lomi Lomi masseurs.
Onderstaande Lomi masseurs hebben de Lomi cursus niveau 1 t/m 3 met goed gevolg doorlopen.

* Massagepraktijk Saskia Diepstraten - 's Gravendeel - www.ontspanning.nu
* Prinsheerlijk Ontspanning - Rob Prins - www.prinsheerlijkontspanningsmassage.com
* Chandra Yoga - Carola van Dijk - Hellevoetsluis - chandrayoga@hotmail.nl
* Keerpunt Vitaal - Arianne van Kleef - Oudewater - www.keerpuntvitaal.nl
* Katharina Tripp - Praktijk Ka Makana - Helmond - www.kamakana.nl 
* Evelijn van Bon - Praktijk Laulea - Arnhem - www.laulea.nl
* Mark de Jonge - Bij jou thuis regio Rijnmond - mmdejonge@ymail.com
* Sandra Westerveld - PraktijkLarimarmassage - Bussum en Hilversum - www.larimarmassage.nl
* Anita Schoonheidssalon - Anita Hommel - Oud-Vossemeer - www.anitaschoonheidssalon.nl
* Cindy Robben - De Masseur - Oss - www.demasseur.eu
* Stil Massagepraktijk  - Cheyenne Velleman  - Badhoevedorp  - www.stilmassagepraktijk.nl
* Linda Zwitselaar - Praktijk KI  - Maasbracht - www.massagepraktijkki.nl
* Dineke Maasland  - IJmuiden - Facebook website: Maasland massage
* Praktijk voor Genezing en Groei - Saskia van der Zaan  - Montfoort  - www.genezingengroei.info
* Voetverzorgings- en massagepraktijk Estésoigné  - Esther Speerstra - Maastricht - esthesoigne.wix.com/pedicureenmassages
* Geraldtine van Esch - Akkerstraat 22 - Gemonde - www.massagepraktijk-dnes.nl
* Janny van de Woestijne - Praktijk Aloha - Middelburg -kmier@zeelandnet.nl
* Brigitta van Koppen - Praktijk voor Natuurgeneeskunde - www.brigittavankoppen.nl
* Marie-José Sanders - Los Massage - Kaatsheuvel - www.los-massage.com
* Pauline van Essen - Amare Massage & Therapie - Apeldoorn - www.amaremassagetherapie.nl
* Hans Bosma - Oleada Massage - Almere - www.oleadamassage.nl
* Nanja Cremers - De Nieuwe Sjamaan - Jabeek - www.denieuwesjamaan.nl
* Kyra Gunneweg - Massagepraktijk de Strijkplank - Leusden - www.destrijkplank.nl
* Imelda Hutten - Massagepraktijk Imelda - Elst - www.imelda-shiatsu.nl